SPORT - DISCIPLINE - RESPECT - PLEZIER - VRIENDSCHAP

Judoclub Tielt is een club waar zowel jong als oud terecht kunnen om de judosport te beoefenen. Onze club bestaat al meer dan 60 jaar en telt momenteel reeds meer dan 100 actieve leden. Als u ook geïnteresseerd bent om u aan te sluiten bij onze club, dan kunt u meer informatie vinden op deze website.

BESTUUR


VOORZITTER

Peter Devriese

peter.devriese@telenet.be

0479 22 98 94


TECHNISCH DIRECTEUR

Marnik Dobbelaere

marnikdobbelaere@hotmail.com

0479 72 53 16


LID

Mathieu Demey

mathieu.demey@gmail.com

0499 11 77 55


SECRETARIS

Thijs Vandevondele

thijs@judoclub-tielt.be

0472 67 50 85


PUBLIC RELATIONS

Patrick Acx

patrick.acx@telenet.be

0473 31 37 25


LID

Franky Desutter

franky.desutter@telenet.be

0468 11 20 58


PENNINGMEESTER

Gaétan Lambrecht

gaetan@judoclub-tielt.be

0499 11 39 12


SPORTRAAD / PERS

Jonas Deneir

jonasdeneir@hotmail.com

0472 78 64 34


LID

Koen Vermeulen

vermeulen.koen@hotmail.com

0485 55 12 07

ERELEDEN

ERE VOORZITTER

Lucien Snauwaert

ERE SECRETARIS

Freddy Baert

ERE PENNINGMEESTER

Geert Van Colen

AANSPREEKPUNT ETISCHE ZAKEN

Judoclub Tielt wil dat iedereen zich goed voelt binnen de club. Daarom heeft onze club Jonas Deneir aangesteld als aanspreekpunt of contacteer de ethische commissie van de VJF.

Jonas Deneir

jonasdeneir@hotmail.com

0472 78 64 34